Työntekijät

Hallinto

Annu Kemppainen

Toiminnanjohtaja

annu@pride.fi / +358 44 744 8042

Laura Laine

Talouden ja hallinnon asiantuntija

laura@pride.fi / +358 44 277 3611

Verkkolaskutusosoite

Sosiaali- ja nuorisotoiminta

Yasmin Yusuf

Sosiaali- ja nuorisopalveluiden asiantuntija

yasmin@pride.fi / +358 45 133 7077

Puhelinaika ja ajanvaraukset tiistaisin klo 11-13

Ota yhteyttä Yasminiin näistä asioista:
Together -työ:
Yksilötason asiakastyö turvapaikanhakijoille, pakolaistaustaisille ja maahanmuuttajataustaisille
Together-ryhmät ja -toiminta
Sosiaali- ja nuorisotyön verkostot ja koulutukset

Luna Goc

Nuorisotyön asiantuntija

luna@pride.fi / +358 44 493 2099

Ota yhteyttä Lunaan näistä asioista:
Yksilötason asiakastyö sateenkaarinuorille
Nuorten Pride -vertaistoiminta
Vierailut

Aleksanteri Virta

Sosiaali- ja nuorisopalveluiden asiantuntija

aleksanteri@pride.fi / +358 45 121 0024

Ota yhteyttä näistä asioista:
Ympärivuotinen vapaaehtoistoiminta
Aikuisten toiminta
Verkosto sosiaali- ja nuorisotyön ammattilaisille
Nuorten Pride -viikko

Cecilia Ihatsu

Ohjaaja

cecilia@pride.fi / +358 44 2810 358

Ota yhteyttä näistä asioista:
- Espoon Pride -kahvila
- Nuorten aikuisten ryhmä

Helsinki Pride – tapahtuma

Jenni Juutilainen

Helsinki Pride Vastaava tuottaja
jenni@pride.fi / +358 45 170 2330

Inka Isotalo

Helsinki Pride Kumppanuudet
inka@pride.fi / +358 40 354 8436

Helsinki Pride -yhteisön hallitus

Hallituksen jäsenet tavoittaa hallitus@pride.fi.

Puheenjohtaja

Panu Mäenpää

panu@pride.fi

Hallituksen jäsenet 2022

Boodi Kabbani

Kira Sjöberg

Katja Laamanen

Outi Hartman

Ville Nylén

Laura Haimila

Petra Lilius

Maru Hietala

Toimitilat

Postiosoite:

Helsinki Pride -yhteisö ry Tallberginkatu 1 C, PL 168, 00180 Helsinki. (Mikäli liikut autolla, pääset ajamaan C-rapun luo sisäpihalle Tallberginkadun puoleisesta porttikongista.)

Toimistolla ei ole avoimia aukioloaikoja, varaathan ajan tapaamiseen työntekijän kanssa ennakkoon. Tallberginkatu 1 C, 4 krs, aulasta oikealle (Yhteisötilat).

Fyysinen esteettömyys

Toimiston estettömyys

Lue täältä toimistomme esteettömystiedot aina saapumisesta ja autopaikoista sisätiloihin saakka.
Huomioi fyysinen esteettömyys

Lisää meistä

Meistä

Olemme olemassa, jotta kukaan ei jäisi yksin. Teemme töitä seksuaali- ja sukupuolivähemmistöihin kuuluvien ihmisten oikeuksien, osallisuuden ja hyvinvoinnin eteen. Lue lisää toiminnastamme ja historiastamme.
Tutustu meihin

Osallistu

Tietoa, kuinka voit osallistua Helsinki Pride-Yhteisön toimintaan eri tavoin, aina tapahtumista kumppanuuteen.
Tutustu toimintaamme

Tietoa & Tukea

Täältä löydät tietoa moninaisuudesta, tukea erilaisiin elämäntilanteisiin sekä yhteisöllistä toimintaa.
Löydä tietoa ja tukea